EARTH LEAKAGE RELAY ELRM44V-30
In stock
ELRM44V-30 EARTH LEAKAGE RELAY BROYCE CONTROL
  • Model: ELRM44V-30
  • Rated Voltage: 230V AC / 50Hz
  • Sensitivity: 30mA leakage current detection